במדינה עתירת שמש כמו ישראל, התקנת פרגולות בכל מקום היא פעולה שגרתית.
תארו לעצמכם יציאה בקיץ לחוף הים, לגן הציבורי או לבית הקפה הסמוך לביתכם, האם תהיו מסוגלים לשבת בשמש הקופחת יותר משתי דקות? כמובן שלא. לכן, פתרונות הצללה כמו פרגולות כל כך נפוצות במדינת ישראל.

בנוסף, פרגולות משתלבות היטב עם דקים וביחד הם יוצרים מבנה מושלם ואסתטי.
הוסיפו לכך את המראה הטבעי והחמים שכל כך חסר לנו בישראל ותקבלו את אחד המוצרים השימושיים והיפים ביותר שתוכלו לרכוש לביתכם – פרגולות.

פרגולות – שילובים מרתקים

פרגולות עץ הן עולם ומלואו של עיצובים ושילובים מרתקים. כמובן שהדבר החשוב ביותר הוא הפונקציונאליות של פרגולות , אולם בהחלט יש אפשרות לתבל את השימושיות של פרגולות בקצת אסתטיקה ועיצוב מיוחד.

למשל, שילוב של פרגולות עץ גושני העומדת על עמודי אבן למראה יוקרתי במיוחד. בנוסף, תמיד אפשר לשלב בין תמוכות ומוטות עץ גושני לבין מוטות במבוק מושחל המעניק הצללה מושלמת ומראה קליל, כפרי ויפה.

ישנן כמובן גם פרגולות סטנדרטיות בעלות מראה מיושן ומוכר או אפילו פרגולות עץ גושני מולבן בשילוב עם מסגרת ברזל. אנו רואים, אם כן, כי האפשרויות להתקנת פרגולות מעץ גושני הן בלתי מוגבלות.
זאת ועוד, להשלמת מראה ייחודי באמת תמיד תוכלו להוסיף עציצים, תאורה או צמחים מטפסים על פרגולות עצמן וליצור לפרגולות מראה טבעי ונהדר.

פרגולות עץ

השמש הישראלית היא אמנם ברכה גדולה ליושבים בציון אך בעייתית בכל מה שקשור להתקנת פרגולות עץ. לכן, נודעה חשיבות קריטית לבחירת החומר ממנו עשויות פרגולות, זאת על מנת לשמר את היופי הטבעי, האיכות והצבע של פרגולות.

ככלל, עץ גושני הוא החומר המועדף להתקנת פרגולות. עץ גושני מכונה גם עץ מלא והוא הטוב והעמיד ביותר למזג האוויר הארץ ישראלי. עץ גושני מגיע כקורה אחת, טבעית, מעץ אחד כגון דובדבן, מהגוני בוק וכו'.

חומר נוסף להתקנת פרגולות הוא אלומיניום וברזל. האלומיניום היא מתכת קלה וגמישה שניתן להתקינה בקלות בכל מקום. פרגולות אלומניום עמידות מאוד ונחשבות בטוחות. פרגולות אלומיניום נותנות מראה תעשייתי והיי טקיסטי ויכולות לשבור את המתאר הכפרי לטובה.

דגן עבודות עץ המקצוענים לבניית פרגולות

המראה הטבעי של פרגולות ומיעוט הברגים והמבנים המורכבים עלול להטעות את המביטים בהן. התקנת פרגולות הוא עניין למקצוענים בלבד היודעים כיצד לנסר, להשחיל, לשלב ולחבר בין כל חלקי הפרגולה בצורה מושלמת ואסתטית.

זאת ועוד, מכיון שלרוב פרגולות הן מבנה הנראה קליל, נודעת חשיבות רבה לנושא הבטיחות בהתקנה של פרגולות ומקצועיות המתקינים. תכנון נכון המתחשב בסביבת הנוף המקיפה את הבית, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וההקפדה על איכות גימור גבוהה תבטיח לכם את פרגולת החלומות שלכם.

צוות דגן לשרותכם! צרו איתנו קשר בטלפון 09-8855808 או שלחו הודעה מהירה בטופס